Головна » 2019 » Листопад » 26 » БУДЬМО ТЕРПИМИМИ!
БУДЬМО ТЕРПИМИМИ!

У рамках тижнях толерантності  в Андріяшівському ліцеї відбувся ряд заходів під загальною назвою «Виховання толерантності – шлях до цивілізованого суспільства» . Кожен класний керівник провів зі своїми учнями уроки толерантності, а вчителі початкових класів влаштували для своїх молодших школярів перегляд мультфільмів про добро і повагу з подальшим обговоренням переглянутого. Практичний психолог закладу запросила всіх охочих на відкритий захід «Толерантність у нашому житті», що був проведений з учнями 5 класу.

Своє розуміння толерантності учні ліцею змогли виразити на тематичному конкурсі малюнків. Роботи дітей були розміщені в коридорах ліцею, щоб  ще раз нагадати всім учасникам освітнього процесу про важливе значення у людському житті добра, поваги і терпимості.

Переглядів: 74 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0