Головна » 2020 » Листопад » 3 » БУДЬ ПРИРОДІ ДРУГОМ!
БУДЬ ПРИРОДІ ДРУГОМ!

Найактуальніші і вкрай гострі проблеми, що стоять перед людством: турбота про чистоту повітря та водойми, збереження рослинного і тваринного світу, ґрунтів, неповторних ландшафтів та краси рідного краю. Саме цій темі і присвячені заходи, які проходили у Андріяшівському ліцеї.

Учні 11 класу під керівництвом Антоненко Т. В. підготували і представили презентації «Збережімо нашу планету зеленою і квітучою».

П’ятикласники разом із Сидор Л. В. організували екомайстерню «Екологічний дизайн». Вони власними руками виліплювали фігурки птахів і тварин з пластиліну.

Мельник В. П. із учнями 3 класу провела бесіду «За сторінками Червоної книги». Познайомила дітей з рослинами і тваринами занесеними до неї. Діти активно включилися в роботу, розповідали про відомі їм рослини і тварин, які потребують охорони та продемонстрували Червоні книги, виготовлені власноруч.

Цікаво пройшов конкурс юних читців «У природи жива душа» в 4 класі. Діти виразно декламували вірші про красу природи та її збереження. А ще підготували цікаві народні легенди про виникнення рослин і тварин.

Не менш захоплююче пройшла екологічна година «Чиста водиця – світу цариця» в 10 класі. Старшокласники підготували повідомлення про екологічну проблему забруднення води, та читали вірші про її цінність.

Всеукраїнський місячник «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів» в Андріяшівському ліцеї пройшов цікаво та з користю для учителів та здобувачів освіти.

Переглядів: 18 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0