Головна » 2018 » Вересень » 24 » БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК В АНДРІЯШІВСЬКІЙ ШКОЛІ
БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК В АНДРІЯШІВСЬКІЙ ШКОЛІ

Весело, гамірно, неймовірно дружно і надзвичайно смачно, – ось як завжди проходить благодійний ярмарок у Андріяшівській школі. Цей рік не став винятком . Ще від самого ранку і діти несли із собою, разом із портфелями, різноманітну смакоту, приготовлену вдома, – акуратно запаковану, загорнуту, розфасовану, готову до вживання, – аби відразу можна було розставити страви на столі і пропонувати своїм однокласникам, вчителям – усім старшим та молодшим, яких хотілося пригостити. Відбувався ярмарок у приміщенні спортивного залу школи тому всім вистачало місця: продавцям – щоб розкласти усі наїдки та напої, а покупцям – розглянути їхні товари, аби вибрати для себе щось цікаве. Участь у благодійному ярмарку традиційно взяли всі класи школи –менші як покупці, старші – в ролі продавців. Виручені кошти витратили на благодійність: перерахували на допомогу хлопчикові, що постраждав внаслідок нещасного випадку на споривних змаганнях та на допомогу в зону проведення антитерорестичної операції.

Переглядів: 67 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0