Головна » 2020 » Жовтень » 19 » БЕРЕЖІМО ПРИРОДУ!
БЕРЕЖІМО ПРИРОДУ!

В Андріяшівському ліцеї продовжує проходити місячник «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів».

Учні 9 класу з учителем Антоненко Т.В. здійснили подорож екологічною стежкою до станції Андріяшівсько-Гудимівський заказник. Дев’ятикласники підготували презентацію та зібрали інформацію про цей природний об’єкт. Вони з цікавістю слухали змістовну розповідь Тамари Володимирівни про місце гніздування птахів.

Учні 6 класу до Дня захисту тварин провели екологічну гру-подорож «Подорожуємо тваринним світом». А ще підготували фотографії та розповіді про своїх домашніх улюбленців.

Цікаво пройшов фестиваль загадок у 2 класі. Бібліотекар Рябенька Т.М. розповіла учням про цікавинки природи, а класний керівник Вовк Г.В. підготувала презентацію «Вони живуть, ростуть поруч із нами».

На гуртку «Бібліотечна справа» бібліотекар Рябенька Т.М. провела екологічну годину «Правила поведінки на природі», опрацювали оповідання В. Сухомлинського «Відломлена гілочка» та грали в гру «Як зберегти природу»

Заходи проведені в рамках місячника сприяли не тільки екологічній просвіті здобувачів освіти, а й принесли задоволення всім учасникам.

Переглядів: 46 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0