Головна » 2020 » Вересень » 3 » АНДРІЯШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗУСТРІЧАВ СВОЇХ УЧНІВ
АНДРІЯШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗУСТРІЧАВ СВОЇХ УЧНІВ

1 вересня в Андріяшівському ліцеї для учнів 1 та 11 класів відбулася лінійка присвячена Дню Знань. Учні 2-10 класів зустрілися зі своїми класними керівниками в своїх класних кімнатах. Цьогоріч наш навчальний заклад поповнився маленькими, гомінкими та допитливими 22 першокласниками. Поведе їх в країну знань вчитель початкових класів Озмитель Ольга Олександрівна. Традиційно, перед присутніми виступив директор ліцею В.С.Позняк. Він нагородив грамотами відмінників, вчителів, учасників олімпіад та звісно, привітав учнів. Ми раді, що на наше свято завітали гості. Привітали з початком навчального року дітей: сільський голова І.С.Дибчинська, начальник відділу освіти Л.М.Євдокимова та голова СФГ «Урожай» М.І.Шевченко. Щиро дякуємо нашим благодійникам - СФГ«Урожай» та особисто М.І.Шевченку за премії відмінникам та учням, які зайняли призові місця у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, м’ячі та подарунки першокласникам. Вдячні ТОВ «Урожайна Країна», та Н.В.Дідух за подаровані першокласникам сумки для спортивного одягу. Вітаємо учнів, вчителів та батьків з новим навчальним роком! Також вітаємо учнів 11 класу, для яких цей рік навчання в стінах ліцею стане останнім. Бажаємо всім терпіння, витримки, наснаги, успіхів у навчанні!

Переглядів: 16 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0