Головна » 2019 » Червень » 10 » А PART OF THE SUMMER VOCATION
А PART OF THE SUMMER VOCATION

Ура!  Табірна зміна в «Берегині» продовжується. За ці дні ми стали справжньою  дружньою родиною. Тож  зрозуміло, що й другий тиждень розпочався із Дня сім’ї («Famaly Day).

Діти створювали цікаві англомовні діалоги, які сприяли більш тісному знайомству.

А потім була така очікувана та радісна екскурсія до  Полтави. Школярі відвідали одне з найчарівніших українських міст, побували у музеї  І. Котляревського. Пам’ятною була зустріч на одній із вулиць міста, коли виникло ситуативне спілкування із англомовними студентами. Це стало чудовим практикуванням  для дітей, що вивчають іноземну. Свої враження від поїздки учні передали у колажі «Полтава».

Всесвітній день охорони навколишнього середовища таборяни відзначили велопробігом. Його підсумком стала екологічно чиста стежина, створена власними руками.

У День музики та кіно переглянули епізоди улюблених фільмів, вели діалоги про відомих акторів. Пізніше відбулася гра «Guess the melody». Завершився тиждень екскурсією до м. Ромни( відвідали краєзнавчий музей, провели англомовний тур вулицями  «By streets of an Romny».

The end is soow!

Переглядів: 180 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0