Головна » 2020 » Січень » 29 » 29 СІЧНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ
29 СІЧНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

В цей день, 29 січня 1918 року, відбулося збройне зіткнення на залізничній станції біля села Крути. З одного боку -  невеликий загін (близько 600 чоловік) українських вояків, - з іншого - "знаменита" Червона армія Радянської Росії, яка значно перевищувала  своїх  супротивників числом, бойовим потенціалом та досвідом. Українські добровольці  затримали ворога на чотири дні. Таким чином - вигравши час, необхідний для укладання Брест-Литовського миру, який фактично означав міжнародне визнання української незалежності.

Минуло більше ста років, а ми знову змушені обороняти власну незалежність ціною людських жертв.

Сьогодні учні Андріяшівського ліцею, вшановуючи пам’ять загиблих Героїв Крут пройшли ходою, з українською символікою до меморіалу Слави. Директор школи розповів про цю історичну подію. Діти вшанували загиблих Героїв хвилиною мовчання.

Хочеться додати слова Володимира В’ятровича: «Пам’ятати своїх героїв дуже важливо, адже Герої – це ті найкращі, справжні патріоти, яких ми втрачаємо».

Переглядів: 85 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0