Головна » 2018 » Лютий » 21 » 21 ЛЮТОГО - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ
21 ЛЮТОГО - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Недарма говориться, що без усякої іншої науки ще можна обійтися, а без знання рідної мови обійтися не можна. І це справді так. Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особистості.

21 лютого у світі, починаючи з 2000 р., щорічно відзначають Міжнародний день рідної мови. Про підтримку мовного та культурного різноманіття і багатомовності було оголошено під час ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила у жовтні – листопаді 1999 року в Парижі.

Сьогодні учні Андріяшівської школи долучилися до відзначення цього дня: одягли вишиванки, написали диктант про красу рідної мови, провели конкурс «Юний писар», учні початкових класів намалювали малюнки, бібліотекар школи запропонував  виставку «Парад українських словників».

Переглядів: 116 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0