Головна » 2021 » Січень » 30 » ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ
ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

29 січня 2020 року в Україні відбувається вшанування пам’яті Героїв Крут. Бій під Крутами — бій, що відбувся 29 січня 1918 року біля залізничної станції Крути поблизу селища Крути та села Пам'ятне. В Андріяшівському ліцеї –ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулися заходи, спрямовані на вшанування пам’яті загиблих героїв-українців. Тож по класах відбулися інформаційні хвилинки пам'яті: "Крути-наша слава, наша історія" (7кл.), «Крути – бій за майбутнє України» (3кл.), " Пам'яті героїв Крут"(4кл.), «На Аскольдовій могилі український цвіт...» (8кл.), перегляд презентацій: «Крути. Бій за незалежність»(2 кл.); діти переглянули відео: «Пам'ятай про Крути. 29 січня 1918р» (10 кл.), «Герої України. Крути. Перша незалежність»(11 кл.), «Бій під Крутами» (1 кл.), виховні години: «Коли стають до зборої діти – народ цей не перемогти!» (5 кл.), "Пам'ятай про Крути"(6 кл.); інформаційна хвилина "Пам'ять про Крути жива" та перегляд відео «День в історії. Бій під Крутами» (9 кл.). Бібліотекар, Рябенька Т.М., підготувала виставку «29 січня. День пам’яті героїв Крут». Ми маємо пам’ятати і шанувати всіх героїв, що здобували для нас свободу. Бій під Крутами став символом героїзму молодого покоління в боротьбі за незалежність України.

Переглядів: 11 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0