Головна » 2021 » Січень » 30 » РІЗНОБАРВНІ КАНІКУЛИ
РІЗНОБАРВНІ КАНІКУЛИ

Було б неправдою сказати, що серед школярів знайдуться ті, хто не любить канікул, що для когось вони небажані. Усім хочеться відпочити, довше поспати, погуляти на вулиці, нікуди не поспішати. Особливо сприятливий для цього час – це зимовий перепочинок.

Крім того, це дні, коли можна зайнятися своєю улюбленою справою.

Наприклад, я допомагала вдома по господарству, доглядала домашніх вихованців.

Мій сусід і однокласник багато часу проводив у гаражі, бо він захоплюється технікою, і для нього взяти участь у ремонті автомобіля чи мотоцикла є справжнім щастям.

Подруги й однокласниці читали книги, вишивали.

Юні художники студії «Обрії» продовжували працювати над дизайном газети.

Приємно, що учні нашого ліцею не залишилися байдужими й до долі  птахів, яким дуже нелегко зимувати. Вони виготовили годівнички, наповнили їх зерном. Це допоможе пернатим вижити у холодні сніжні дні.

Зимові канікули закінчилися. Повертаємося до навчання. Хочеться швидше всіх побачити, поспілкуватися, продовжити навчання в ліцеї.

Ангеліна Беспальча, журналістська студія «Обрії»

Переглядів: 17 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0