Головна » 2018 » Червень » 26

23 червня в Андріяшівській школі відбувся випускний вечір, присвячений врученню атестатів про повну загальну середню освіту випускникам 2018 року. Тож п’ятеро наших дітей, закінчивши школу, вирушають в самостійне життя. Це: Євдокимов Валентин, Жук Віталій, Ярмак Ірина, Драч Владислав та Король Денис. Вже традиційно – шкільний випускний став загальносільським святом, тож у сільському Будинку Культури зібралося багато людей: учнів школи, вчителів, батьків, почесних гостей свята. Святково прикрашений зал, всі схвильовані.І ось на сцену виходять випускники. Іх не впізнати в елегантних костюмах, Іра – єдина дівчинка в класі –в чарівній сукні. Вони гарні і водночас підкреслено дорослі. Цей вечір – як в ... Читати далі »

Просмотров: 339 | Добавил: and-admin | Дата: 26-Червня-2018 | Комментарии (0)