Головна » 2018 » Вересень » 3 » 1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ!
1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ!

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний. Цей день – перше вересня - особливе свято. Свято мудрості, доброти і людяності. В цей день наша дружня шкільна родина приймає у свої обійми першокласників, таких красивих, радісних і схвильованих! Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. На свято Першого дзвоника Андріяшівська школа зібрала всю свою шкільну родину. До нас завітали почесні гості – Андріяшівський сільський голова І.С. Дибчинська, голова СФГ «Урожай» М.І. Шевченко, керуючий Андріяшівським елеватором ТОВ «Урожайна країна» С.І. Кіт. І в цей чарівний час вітаємо від щирого серця усіх учнів, вчителів, батьків із традиційним святом першого дзвоника – Днем знань. Бажаємо маленьким учням бадьорості та натхнення, гарних оцінок та справжніх успіхів у навчанні. Терпіння, нових звершень і вам, випускники! Нехай останній рік, проведений у стінах рідної школи, буде роком роздумів, кропіткої праці та духовного зростання. Навчальний 2018-2019 рік – розпочато!

Переглядів: 87 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0