Головна » 2019 » Січень » 22 » 100 РОКІВ НА ШЛЯХУ ЄДНОСТІ ТА ДЕРЖАВНОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!
100 РОКІВ НА ШЛЯХУ ЄДНОСТІ ТА ДЕРЖАВНОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

День Соборності України відзначається щорічно з 1999 року. Це свято приурочене об'єднанню УНР і ЗУНР, яке відбулося 22 січня 1919 року.

День Соборності України - свято народної єдності, що відзначається в пам'ять про події, які об'єднали українців східної і західної частини країни в далекому 1919 році. День Соборності, як ніколи, актуальний і в наші дні.

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в Андріяшівському ліцеї проведено лінійку пам'яті «Україна – єдина соборна держава», взявшись за  руки,  учні створили безперервний «Живий ланцюг» і заспівали разом Державний Гімн України.

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

Переглядів: 164 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0