MENU

Вітаємо переможців конкурсів та спортивних змагань

ІІ (районного) етапу   2016-2017 навчальний рік

Прізвище, ім’я учня

Конкурс, місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Геращенко Карина, 6 клас

ІІ місце, літературно-мистецький конкурс ім..Йосипа Дудки

Пелепей Т.І.

Рябенька Людмила,

11 клас

ІІІ місце, літературно-мистецький конкурс ім..Йосипа Дудки

Пелепей Т.І.

Чигрин Дарія, 8 клас

ІІІ місце, Всеукраїнська виставка «Український сувенір»

Сидор Л.В.

Русіна Ілона, 8 клас

І місце, краєзнавча конференція «Герої сучасності – серед нас»

Діхнич Л.П.

Команда з волейболу (юнаки)

ІІ місце, волейбол

Пелепей В.В.

Сидор Вікторія, 6клас

І місце, Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна»

Діхнич Л.П.

Молчанова Юлія, 1 клас

ІІ місце, Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна»

Діхнич Л.П.

Русіна Ілона, 8 клас

І місце, ІІ місце Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна»

Діхнич Л.П.

Подольська Анна, 5 клас

І місце, Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна»

Діхнич Л.П..

Кучерява Інна, 11 клас

І місце, Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна»

Діхнич Л.П.

Команда допризовної молоді

ІІ місце, спартакіада серед допризовної молоді

Пелепей В.В.

Козловський Максим,

11 клас

ІІІ місце, спартакіада серед допризовної молоді

Пелепей В.В.

Хореографічний колектив «Весна» (молодша група)

І місце, конкурс народного танцю «Віночок дружби»

Діхнич Л.П.

Хореографічний колектив «Весна» (середня група)

ІІІ місце, конкурс народного танцю «Віночок дружби»

Діхнич Л.П.

Хореографічний колектив «Весна» (старша група)

І місце, конкурс народного танцю «Віночок дружби»

Діхнич Л.П.

Дудченко Анастасія,

7 клас

І місце, легкоатлетичне чотириборство серед дівчат

Пелепей В.В.

Команда школи

ІІІ місце, легкоатлетичне чотириборство

Пелепей В.В.

Козловський Максим,

11 клас

І місце, легка атлетика

Пелепей В.В.

Юрченко Дмитро, 11 клас

ІІ місце, легка атлетика

Пелепей В.В.

Жлудько Юлія, 9 клас

І місце, легка атлетика

Пелепей В.В.

Команда школи

ІІІ місце, легка атлетика

Пелепей В.В.

Сідакова Вікторія, 9 клас

ІІІ місце, фестиваль юних майстрів «Веселка творчості»

Сидор Л.В.

Степаненко Анастасія,

7 клас

ІІІ місце, фестиваль юних майстрів «Веселка творчості»

Сидор Л.В.

 



Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

2016-2017 навчальний рік

Прізвище, ім’я учня

Предмет, місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Жлудько Юлія, 9 клас

ІІІ місце, ІКТ

Шевченко Є.С.

 



Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

2016-2017 навчальний рік

Прізвище, ім’я учня

Предмет, місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Параніч Наталія, 8 клас

ІІІ місце, українська мова та література

Мельник Л.В.

Жлудько Юлія, 9 клас

ІІ місце, ІКТ

Шевченко Є.С.

Рябенька Людмила,

11 клас

І місце, ІКТ

Шевченко Є.С.

Скрипка Карина, 11 клас

ІІІ місце, ІКТ

Шевченко Є.С.

Русіна Ілона, 8 клас

ІІІ місце, англійська мова

Костецька О.А.

Макаренко Вікторія,

8 клас

ІІІ місце, біологія

Антоненко Т.В.

Жлудько Юлія, 9 клас

ІІ місце, біологія

Антоненко Т.В.

Тулба Богдан, 11 клас

ІІІ місце, біологія

Антоненко Т.В.

Тулба Богдан, 11 клас

ІІ місце, географія

Позняк Л.М.

Жлудько Юлія, 9 клас

ІІІ місце, російська мова та зарубіжна література

Пелепей Т.І.