Вітаємо переможців конкурсів та спортивних змагань

ІІ (районного) етапу

Прізвище, ім’я учня

Конкурс, місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Геращенко Карина, 7 клас

ІІІ місце, літературно-мистецький конкурс ім.Йосипа Дудки

Пелепей Т.І.

Мельник Олена, 9 клас

ІІІ місце, літературно-мистецький конкурс ім.Йосипа Дудки

Пелепей Т.І.

Юрченко Аліна, 8 клас

ІІІ місце, районні змагання з л/а кросу в залік ХХVІ спортивних ігор школярів на дистанцію 1000 м

Команда учнів школи

І місце, Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт»

Команда з футболу

(2005 року народження та молодші)

ІІ місце, Відкрита Першість Роменської районної  дитячо-юнацької спорт школи ім.. П.Калнишевського із футболу

Латенков Станіслав,

7 клас

Кращий нападник, Відкрита Першість Роменської районної  дитячо-юнацької спорт школи ім.. П.Калнишевського із футболу

Слюсаревський Владислав,

6 клас

Ясичев Володимир,

7 клас

ІІ місце, Відкрита Першість Роменської районної  дитячо-юнацької спорт школи ім.. П.Калнишевського із загальної фізичної підготовки

Юрченко Аліна, 8 клас

ІІ місце, обласний конкурс творчих робіт «Здорове життя – успіх буття» (Соціальна реклама)

Параніч Наталія, 9 клас

І місце, обласний конкурс творчих робіт «Здорове життя – успіх буття» (Фотрграфія)

Мельник Л.В.

Пелепей Ірина, 3 клас

І місце, обласний конкурс творчих робіт «Здорове життя – успіх буття» (фотографія)

Дудченко Анастасія, 8 клас

Сидор Вікторія, 7 клас

Русіна Ілона, 9 клас

Похил Валерія, 4 клас

ІІ місце, обласний конкурс дитячого малюнка

«Я люблю свій рідний край.

Ми майбутнє твоє, Україно!»

Мельник В.П.

Молчанова Юлія, 2 клас

ІІІ місце, обласний конкурс дитячого малюнка

«Я люблю свій рідний край.

Ми майбутнє твоє, Україно!»

Молчанова Т.І.

Русіна Ілона, 9 клас

ІІІ місце, обласний конкурс фотоаматорів з дослідження української сорочки «Слобожанський оберіг»

Пошуковий загін «Пролісок»

Мельник Л.В.

Пошуковий загін «Пролісок»

ІІ місце, Всеукраїнська експедиція учнівської  та студентської молоді «Моя Батьківщина -  Україна» (напрям «Із батьківської криниці»

Мельник Л.В., Мартиновська Л.В.

Сидор Віктрія, 7 клас

ІІ місце, Всеукраїнська виставка-конкурс «Український сувенір» (Номінація «Різдвяний ангел»)

Сидор Л.В.

Шульженко Софія, 7 клас