MENU

Вітаємо переможців ІІ (територіального) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

2019-2020 навчальний рік

Прізвище, ім’я учня

Конкурс, місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Параніч Наталія,

11 клас

І місце, українська мова та література

Мельник Л.В.

Феденко Володимир,   

10 клас

ІІІ місце, українська мова та література

Мельник Л.В.

Батіжевська Світлана, 8 клас

ІІ місце, українська мова та література

Сидор Л.В.

Ситник Валентина, 7 клас

І місце, українська мова та література

Мартиновська Л.В.

Батіжевська Світлана, 8 клас

ІІ місце, ІКТ

Шевченко Є.С.

Спориш Катерина, 9 клас

ІІ місце, ІКТ

Шевченко Є.С.

Батіжевська Світлана, 8 клас

ІІ місце, англійська мова

Костецька О.А.

Залужний Олексій, 8 клас

ІІ місце, англійська мова

Костецька О.А.

Геращенко Каріна, 9 клас

ІІ місце, англійська мова

Костецька О.А.

Русіна Ілона,

11 клас

І місце, англійська мова

Костецька О.А.

Макаренко Вікторія, 11 клас

ІІ місце, біологія

Антоненко Т.В.

Дудченко Анастасія,10 клас

ІІІ місце, біологія

Антоненко Т.В.

Спориш Катерина, 9 клас

ІІІ місце, біологія

Антоненко Т.В.

Геращенко Каріна, 9 клас

ІІ місце, біологія

Антоненко Т.В.

Геращенко Каріна, 9 клас

ІІІ місце, фізика

Шевченко Є.С.

Отрошок Юлія,

11 клас

ІІІ місце, історія

Позняк В.С.

Шульженко Софія, 9 клас

ІІ місце, хімія

Антоненко Т.В.

Спориш Катерина, 9 клас

ІІ місце, хімія

Антоненко Т.В.

 

Вітаємо переможців конкурсів ІІ (районного) етапу

2019-2020 навчальний рік

Прізвище, ім’я учня

Конкурс, місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Ситник Валентина, 7 клас

І місце, Х  Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Мартиновська Л.В.

Денисюк Дарія,

3 клас

І місце, ХХ  Міжнародного конкурсу  з

української мови  імені Петра Яцика

Отрошок В.В.

Феденко Тетяна,

3 клас

ІІ місце, ХХ  Міжнародного конкурсу  з

української мови  імені Петра Яцика

Отрошок В.В.

Щербюк Анна,

4 клас

І місце, ХХ  Міжнародного конкурсу  з

української мови  імені Петра Яцика

Озмитель О.О.

Трофименко Артем, 4 клас

ІІ місце, ХХ  Міжнародного конкурсу  з

української мови  імені Петра Яцика

Озмитель О.О.

Пелепей Ірина,

5 клас

ІІ місце, ХХ  Міжнародного конкурсу  з

української мови  імені Петра Яцика

Мартиновська Л.В.

Ясичева Дарія,

6 клас

І місце, ХХ  Міжнародного конкурсу  з

української мови  імені Петра Яцика

Мельник Л.В

Бутко Дарія,6 клас

ІІІ місце, ХХ  Міжнародного конкурсу  з

української мови  імені Петра Яцика

Мельник Л.В

Ситник Валентина, 7 клас

І місце, ХХ  Міжнародного конкурсу  з

української мови  імені Петра Яцика

Мартиновська Л.В.

Безпалько Артем,

 7 клас

ІІІ місце, ХХ  Міжнародного конкурсу  з

української мови  імені Петра Яцика

Мартиновська Л.В.

Батіжевська Світлана, 8 клас

І місце, ХХ  Міжнародного конкурсу  з

української мови  імені Петра Яцика

Сидор Л.В.

Сидор Вікторія,

 9 клас

ІІ місце, ХХ  Міжнародного конкурсу  з

української мови  імені Петра Яцика

Мартиновська Л.В.

Шульженко Софія, 9 клас

ІІІ місце, ХХ  Міжнародного конкурсу  з

української мови  імені Петра Яцика

Мартиновська Л.В.

Феденко Володимир, 10 клас

І місце, ХХ  Міжнародного конкурсу  з

української мови  імені Петра Яцика

Мельник Л.В

Дудченко Анастасія, 10 клас

ІІ місце, ХХ  Міжнародного конкурсу  з

української мови  імені Петра Яцика

Мельник Л.В