Кошторис станом на 28.11.2018 року

Кошторис станом на 20.03.2018 року

Кошторис станом на 15.01.2018 року

Фінансовий звіт за 2016-2017 навчальний рік

В 2017р. на потреби та ремонт школи, підготовку її до нового навчального року було використано додаткові кошти в сумі 100 тис грн.

З яких 50 тис. грн. кошти субвенції з місцевого бюджету Андріяшівської с/р для відділу освіти, молоді та спорту Роменської РДА, які витрачені на обладнання приміщення 1 класу.  Для придбання мультимедійного обладнання для 1 класу витрачено 15 тис грн. благодійних коштів ФГ «Урожай» та 10 тис. грн. депутатських коштів депутата  Роменської районної ради Говенька Р.В.

25 тис.грн. благодійних коштів ,які виділила філія «Андріяшівський елеватор» ТОВ «Урожайна країна»використані на обладнання приміщення початкового класу сучасними меблями та дошкою.

Крім того для придбання меблів для школи використані кошти з дербютжету в сумі 22 тис грн..

Також були задіяні кошти філії «Андріяшівський елеватор» ТОВ «Урожайна країна» в сумі 2 тис грн.. на преміювання відмінників навчання за підсумками 2016 – 2017н.р. та 15 тис. грн. на придбання шкільних наборів першокласникам.

1100 грн. ФГ «Урожай» виділило на преміювання призерів районних олімпіад та конкурсів.

Кошторис на 2017 рік