ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-ОПИТУВАННЯ З КІБЕРБЕЗПЕКИ

З метою оцінки наявної ситуації та масштабів прогалин у галузі кібербезпеки, проблем конфіденційності персональних даних на  сайтах закладів освіти та їх сторінках у соціальних мережах Інститут модернізації змісту освіти в партнерстві з ГО «Центр кращого інтернету» проводить онлайн-опитування серед педагогічних працівників,представників адміністрації закладів загальної середньої освіти, батьків учнів та осіб, що їх замінюють.

Шановні учасники освітнього процесу, пройти опитування (анонімно) ви можете, перейшовши за посиланням

Анкета для вчителів та представників адміністрації закладів загальної середньої освіти (google.com)

Анкета для батьків учнів/осіб, які їх замінюють, про кібербезпеку та дотримання права на приватність на сайті закладу загальної середньої освіти та сторінці закладу освіти в соціальних мережах (google.com)

БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ